MOFFAT M231738K CONTACTOR 230V 50/60HZ 25A 4 POLE
Brand:
Out-of-Stock, Call for lead time.
Notify me when available
Reference:
LF5180196
Description
Items suitable for / compatible with
MOFFAT M231738K MODELS: E32, E32D5, E33D5
Read moreShow less
Product Details
LF5180196
Related products
Out-of-Stock, Call for lead time.Sold out
Tech info 16kW 400V 25A - coil 230V 50/60Hz 4 NO contacts without auxiliary contact